Henkilöhaku

Jyrki Holm

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 050 3827 379

Sähköposti: jyrki.holm@otso.fi

Osoite: Päämajantie 6, 62375 Ylihärmä

Mika Viitanen

Asiakasvastaava

Puhelin: 050 366 9016

Sähköposti: mika.viitanen@otso.fi

Osoite: Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki

Harri Anttila

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 040 8355 301

Sähköposti: harri.anttila@otso.fi

Osoite: Kauppakatu 44 L3, 92100 Raahe

Sanna-Kaisa Kyssä

Tuotantopäällikkö

Puhelin: 040 5253 696

Sähköposti: sanna-kaisa.kyssa@otso.fi

Osoite: Näsilinnankatu 48 E, 33101 Tampere

Hannu Ulvinen

Tuotepäällikkö, Metsäinfra

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 050 3140 513

Sähköposti: hannu.ulvinen@otso.fi

Osoite: Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki

Petri Törrönen

Luonnonhoidon asiantuntija

Palvelut: Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 040 7322 083

Sähköposti: petri.torronen@otso.fi

Osoite: Vesalantie 2, 90401 Oulu

Ari Turunen

Operaattori

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 040 5253 773

Sähköposti: ari.turunen@otso.fi

Osoite: Luvalahdentie 1, 27500 Kauttua

Sanna Syväkuru

Hankinta-asiantuntija

Puhelin: 050 5939 722

Sähköposti: sanna.syvakuru@otso.fi

Osoite: Teknotie 14, 96930 Napapiiri Rovaniemi

Hanna Riihelä

Tietojärjestelmäasiantuntija, LKV

Puhelin: 050 3435 937

Sähköposti: hanna.riihela@otso.fi

Osoite: Käsityöläiskatu 4, 45100 Kouvola

Sinikka Ratilainen

Projektiassistentti

Puhelin: 050 367 4850

Sähköposti: sinikka.ratilainen@otso.fi

Osoite: Ukkolantie 18, 80130 Joensuu

Niklas Pesonen

Projektivastaava

Puhelin: 050 4397 950

Sähköposti: niklas.pesonen@otso.fi

Osoite: Vesalantie 2, 90401 Oulu

Jari Pajala

Tuotepäällikkö, Puustonkäsittelypalvelut

Puhelin: 040 8220 545

Sähköposti: jari.pajala@otso.fi

Osoite: Valtatie 17, 91500 Muhos

Tero Kekkonen

Myyntijohtaja

Puhelin: 040 7473 509

Sähköposti: tero.kekkonen@otso.fi

Osoite: Vesalantie 2, 90401 Oulu

Mikko Jussila

Asiantuntija

Puhelin: 040 743 6421

Sähköposti: mikko.jussila@otso.fi

Osoite: Vesalantie 2, 90401 Oulu

Pauli Juntunen

Metsäpäällikkö

Puhelin: 040 7656 310

Sähköposti: pauli.juntunen@otso.fi

Osoite: Vesalantie 2, 90401 Oulu

Asko Heinonen

Metsäinfra-asiantuntija

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 040 5336 388

Sähköposti: asko.heinonen@otso.fi

Osoite: Vanha Pyhäjärventie 4, 86810 Pyhäjärvi

Veikko Heikkinen

Silta-asiantuntija

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 040 1920 511

Sähköposti: veikko.heikkinen@otso.fi

Osoite: Kajaanintie 5, 89200 Puolanka

Juha Heikkilä

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 0407567087

Sähköposti: juha.heikkila@otso.fi

Osoite: Kauppakatu 5, 95400 Tornio

Marjo Elojoki

Henkilöstöpäällikkö

Puhelin: 050 3767 337

Sähköposti: marjo.elojoki@otso.fi

Osoite: Näsilinnankatu 48 E, 33101 Tampere

Vesa Yliaho

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 3140 448

Sähköposti: vesa.yliaho@otso.fi

Osoite: Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki

Jasmine Winqvist

Asiakasvastaava

Palvelut: Betjäning på svenska, Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 4759 537

Sähköposti: jasmine.winqvist@otso.fi

Osoite: Pitkäkatu 59-61, 65100 Vasa

Petri Törmälä

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 050 3140 512

Sähköposti: petri.tormala@otso.fi

Osoite: Näsilinnankatu 48 E, 33101 Tampere

Mika Tomperi

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 040 540 3012

Sähköposti: mika.tomperi@otso.fi

Osoite: Valtatie 17, 91500 Muhos

Miriam Stenvall

Asiakasvastaava

Palvelut: Betjäning på svenska, Tiet ja sillat

Puhelin: 050 321 6720

Sähköposti: miriam.stenvall@otso.fi

Osoite: Kuningattarenkatu 18 A 8, 07900 Loviisa

Ari Ritaranta

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 3140 514

Sähköposti: ari.ritaranta@otso.fi

Osoite: Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki

Markku Peltonen

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 0500 827 813

Sähköposti: markku.peltonen@otso.fi

Osoite: Kellokuja 1, 70460 Kuopio

Jarmo Ojalahti

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 040 5253 209

Sähköposti: jarmo.ojalahti@otso.fi

Osoite: Eteläväylä 4, 28610 Pori

Matti Moilanen

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 040 5149 207

Sähköposti: matti.moilanen@otso.fi

Osoite: Kauppakatu 11, 84100 Ylivieska

Minna Lalli

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 4524 644

Sähköposti: minna.lalli@otso.fi

Osoite: Kauppakatu 5, 95400 Tornio

Jarkko Laamanen

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 050 4307 920

Sähköposti: jarkko.laamanen@otso.fi

Osoite: Ukkolantie 18, 80130 Joensuu

Essi Laaksonen

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 040 7144 705

Sähköposti: essi.laaksonen@otso.fi

Osoite: Palstakatu 7-9, 11100 Riihimäki

Simo Kuittinen

Tuotepäällikkö, Luonnon- ja metsäomaisuuden hoitopalvelut

Puhelin: 050 326 9645

Sähköposti: simo.kuittinen@otso.fi

Osoite: Ukkolantie 18, 80130 Joensuu

Lauri Koskinen

Asiakasvastaava

Puhelin: 050 595 0077

Sähköposti: lauri.koskinen@otso.fi

Osoite: Käsityöläiskatu 4, 45100 Kouvola

Joona Korpela

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 0504678056

Sähköposti: joona.korpela@otso.fi

Osoite: Vesalantie 2, 90401 Oulu

Jukka Hirvonen

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 050 4138 611

Sähköposti: jukka.hirvonen@otso.fi

Osoite: Yrittäjäntie 2, 82500 Kitee

Sakari Hassinen

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 0400 199 878

Sähköposti: sakari.hassinen@otso.fi

Osoite: Olavinkatu 60 F 25, 57100 Savonlinna

Rauno Haanpää

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 050 3140 478

Sähköposti: rauno.haanpaa@otso.fi

Osoite: Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki

Heino Ervasti

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 0400 287 499

Sähköposti: heino.ervasti@otso.fi

Osoite: Kitkantie 37A1, 93600 Kuusamo

Teemu Alatalo

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 040 5367 464

Sähköposti: teemu.alatalo@otso.fi

Osoite: Kauppakatu 5, 95400 Tornio