Henkilöhaku

Jukka Malinen

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 440 3630

Sähköposti: jukka.malinen@otso.fi

Osoite: Ukkolantie 18, 80130 Joensuu

Harri Anttila

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 040 8355 301

Sähköposti: harri.anttila@otso.fi

Osoite: Kauppakatu 44 L3, 92100 Raahe

Jukka Ylisirniö

Tuotantoesimies

Puhelin: 0404889732

Sähköposti: jukka.ylisirnio@otso.fi

Osoite: Teknotie 14, 96930 Napapiiri Rovaniemi

Matias Wirtanen

Projektityöntekijä

Puhelin: 050 443 4485

Sähköposti: matias.wirtanen@otso.fi

Osoite: Näsilinnankatu 48 E, 33101 Tampere

Sanna-Kaisa Vainio

Tuotantopäällikkö

Puhelin: 040 5253 696

Sähköposti: sanna-kaisa.vainio@otso.fi

Osoite: Näsilinnankatu 48 E, 33101 Tampere

Hannu Ulvinen

Metsäinfran erityisasiantuntija

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 050 3140 513

Sähköposti: hannu.ulvinen@otso.fi

Osoite: Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki

Petri Törrönen

Luonnonhoidon asiantuntija

Palvelut: Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 040 7322 083

Sähköposti: petri.torronen@otso.fi

Osoite: Vesalantie 2, 90401 Oulu

Ari Turunen

Operaattori

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 040 5253 773

Sähköposti: ari.turunen@otso.fi

Osoite: Luvalahdentie 1, 27500 Kauttua

Sanna Syväkuru

Hankinta-asiantuntija

Puhelin: 050 5939 722

Sähköposti: sanna.syvakuru@otso.fi

Osoite: Teknotie 14, 96930 Napapiiri Rovaniemi

Heikki Suvanto

Myyntipäällikkö

Puhelin: 050 4784 939

Sähköposti: heikki.suvanto@otso.fi

Osoite: Vanha Pyhäjärventie 4, 86810 Pyhäjärvi

Katri Rusanen

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 040 6583 229

Sähköposti: katri.rusanen@otso.fi

Osoite: Teknotie 14, 96930 Napapiiri Rovaniemi

Hanna Riihelä

Tietojärjestelmäasiantuntija, LKV

Puhelin: 050 3435 937

Sähköposti: hanna.riihela@otso.fi

Osoite: Valtakuja 1, 45100 Kouvola

Ilpo Rautio

Myyntipäällikkö

Puhelin: 0400 557 964

Sähköposti: ilpo.rautio@otso.fi

Osoite: Väinö Valveen katu 2, 53900 Lappeenranta

Sinikka Ratilainen

Projektiassistentti

Puhelin: 050 367 4850

Sähköposti: sinikka.ratilainen@otso.fi

Osoite: Ukkolantie 18, 80130 Joensuu

Niklas Pesonen

Projektivastaava

Puhelin: 050 4397 950

Sähköposti: niklas.pesonen@otso.fi

Osoite: Vesalantie 2, 90401 Oulu

Jari Pajala

Puukauppa-asiantuntija

Puhelin: 040 8220 545

Sähköposti: jari.pajala@otso.fi

Osoite: Valtatie 17, 91500 Muhos

Jouni Leminen

Myynnin suunnittelija

Puhelin: 050 325 1206

Sähköposti: jouni.leminen@otso.fi

Osoite: Ukkolantie 18, 80130 Joensuu

Tero Kekkonen

Myyntijohtaja

Puhelin: 040 7473 509

Sähköposti: tero.kekkonen@otso.fi

Osoite: Vesalantie 2, 90401 Oulu

Mikko Jussila

Tietojärjestelmäpääkäyttäjä

Puhelin: 040 743 6421

Sähköposti: mikko.jussila@otso.fi

Osoite: Vesalantie 2, 90401 Oulu

Pauli Juntunen

Metsäpäällikkö

Puhelin: 040 7656 310

Sähköposti: pauli.juntunen@otso.fi

Osoite: Vesalantie 2, 90401 Oulu

Heli Hötti

Projektivastaava

Puhelin: 050 462 3318

Sähköposti: heli.hotti@otso.fi

Osoite: Kellokuja 1, 70460 Kuopio

Asko Heinonen

Metsäinfra-asiantuntija

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 040 5336 388

Sähköposti: asko.heinonen@otso.fi

Osoite: Vanha Pyhäjärventie 4, 86810 Pyhäjärvi

Veikko Heikkinen

Silta-asiantuntija

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 040 1920 511

Sähköposti: veikko.heikkinen@otso.fi

Osoite: Kajaanintie 5, 89200 Puolanka

Juha Heikkilä

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 0407567087

Sähköposti: juha.heikkila@otso.fi

Osoite: Kauppakatu 5, 95400 Tornio

Marjo Elojoki

Henkilöstöpäällikkö

Puhelin: 050 3767 337

Sähköposti: marjo.elojoki@otso.fi

Osoite: Näsilinnankatu 48 E, 33101 Tampere

Tommy Åman

Asiakasvastaava

Palvelut: Betjäning på svenska, Tiet ja sillat

Puhelin: 0503395151

Sähköposti: tommy.aman@otso.fi

Osoite: Pitkäkatu 59-61, 65100 Vasa

Ville Yrjänä

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 5699 542

Sähköposti: ville.yrjana@otso.fi

Osoite: Kauppakatu 11, 84100 Ylivieska

Vesa Yliaho

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 3140 448

Sähköposti: vesa.yliaho@otso.fi

Osoite: Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki

Jyrki Välitalo

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 040 5085 375

Sähköposti: jyrki.valitalo@otso.fi

Osoite: Vesalantie 2, 90401 Oulu

Jasmine Winqvist

Asiakasvastaava

Palvelut: Betjäning på svenska, Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 4759 537

Sähköposti: jasmine.winqvist@otso.fi

Osoite: Pitkäkatu 59-61, 65100 Vasa

Mika Viitanen

Asiakasvastaava

Puhelin: 050 366 9016

Sähköposti: mika.viitanen@otso.fi

Osoite: Pääskyntie 6, 34800 Virrat

Petri Törmälä

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 050 3140 512

Sähköposti: petri.tormala@otso.fi

Osoite: Näsilinnankatu 48 E, 33101 Tampere

Vilja Turppa

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 0505739749

Sähköposti: vilja.turppa@otso.fi

Osoite: Polttolinja 1 LH 13, 40520 Jyväskylä

Esa Torvinen

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 0500 509 312

Sähköposti: esa.torvinen@otso.fi

Osoite: Kellokuja 1, 70460 Kuopio

Mika Tomperi

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 040 540 3012

Sähköposti: mika.tomperi@otso.fi

Osoite: Valtatie 17, 91500 Muhos

Ville Tervo

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 040 8453 081

Sähköposti: ville.tervo@otso.fi

Osoite: Palstakatu 7-9, 11100 Riihimäki

Miriam Stenvall

Asiakasvastaava

Palvelut: Betjäning på svenska, Tiet ja sillat

Puhelin: 050 321 6720

Sähköposti: miriam.stenvall@otso.fi

Osoite: Kuningattarenkatu 18 A 8, 07900 Loviisa

Pasi Sarriolehto

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 040 1972 803

Sähköposti: pasi.sarriolehto@otso.fi

Osoite: Teknotie 14, 96930 Napapiiri Rovaniemi

Ari Ritaranta

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 3140 514

Sähköposti: ari.ritaranta@otso.fi

Osoite: Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki

Juha Pouttu

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 3140 443

Sähköposti: juha.pouttu@otso.fi

Osoite: Teknologiapuisto 1, 61800 Kauhajoki

Seppo Porkka

Asiakasvastaava, LKV

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 040 7797 617

Sähköposti: seppo.porkka@otso.fi

Osoite: Pulkkilantie 5, 92600 Pulkkila

Elli Peltovirta

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 4712 336

Sähköposti: elli.peltovirta@otso.fi

Osoite: Eteläväylä 4, 28610 Pori

Markku Peltonen

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 0500 827 813

Sähköposti: markku.peltonen@otso.fi

Osoite: Kellokuja 1, 70460 Kuopio

Jarmo Ojalahti

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 040 5253 209

Sähköposti: jarmo.ojalahti@otso.fi

Osoite: Eteläväylä 4, 28610 Pori

Anu Niva

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 040 564 2621

Sähköposti: anu.niva@otso.fi

Osoite: Teknotie 14, 96930 Napapiiri Rovaniemi

Anssi Männistö

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 040 5253 788

Sähköposti: anssi.mannisto@otso.fi

Osoite: Luvalahdentie 1, 27500 Kauttua

Matti Moilanen

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 040 5149 207

Sähköposti: matti.moilanen@otso.fi

Osoite: Kauppakatu 11, 84100 Ylivieska

Minna Lalli

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 4524 644

Sähköposti: minna.lalli@otso.fi

Osoite: Kauppakatu 5, 95400 Tornio

Antti Laitinen

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 040 5253 672

Sähköposti: antti.laitinen@otso.fi

Osoite: Annankatu 8, 24240 Salo

Jarkko Laamanen

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 050 4307 920

Sähköposti: jarkko.laamanen@otso.fi

Osoite: Ukkolantie 18, 80130 Joensuu

Essi Laaksonen

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 040 7144 705

Sähköposti: essi.laaksonen@otso.fi

Osoite: Palstakatu 7-9, 11100 Riihimäki

Veikko Kuntsi

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 050 467 3359

Sähköposti: veikko.kuntsi@otso.fi

Osoite: Eteläväylä 4, 28610 Pori

Simo Kuittinen

Metsänhoidon asiantuntija

Palvelut: Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 326 9645

Sähköposti: simo.kuittinen@otso.fi

Osoite: Ukkolantie 18, 80130 Joensuu

Lauri Koskinen

Asiakasvastaava

Puhelin: 050 595 0077

Sähköposti: lauri.koskinen@otso.fi

Osoite: Valtakuja 1, 1. krs, 45100 Kouvola

Joona Korpela

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 0504678056

Sähköposti: joona.korpela@otso.fi

Osoite: Vesalantie 2, 90401 Oulu

Jukka Koivusipilä

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 040 7322 075

Sähköposti: jukka.koivusipila@otso.fi

Osoite: Kitkantie 37A1, 93600 Kuusamo

Jyrki-Pekko Kinnunen

Metsäomaisuuden asiantuntija, LKV, vastaava välittäjä

Palvelut: Metsäomaisuus

Puhelin: 050 4130 855

Sähköposti: jyrki-pekko.kinnunen@otso.fi

Osoite: Ukkolantie 18, 80130 Joensuu

Jani Kettukangas

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 050 3052 528

Sähköposti: jani.kettukangas@otso.fi

Osoite: Valtatie 17, 91500 Muhos

Ari Keränen

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 044 7104 386

Sähköposti: ari.keranen@otso.fi

Osoite: Keskuskatu 3 A 9, 89600 Suomussalmi

Tuomo Kemppainen

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 044 7104 392

Sähköposti: tuomo.kemppainen@otso.fi

Osoite: Pulkkilantie 5, 92600 Pulkkila

Juhani Järvistö

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 3140 426

Sähköposti: juhani.jarvisto@otso.fi

Osoite: Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki

Tuomo Isokangas

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 3140 485

Sähköposti: tuomo.isokangas@otso.fi

Osoite: Kauppakatu 7, 62900 Alajärvi

Niklas Illman

Asiakasvastaava

Palvelut: Betjäning på svenska, Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 040 172 2327

Sähköposti: niklas.illman@otso.fi

Osoite: Kuningattarenkatu 18 A 8, 07900 Loviisa

Jukka Hirvonen

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 050 4138 611

Sähköposti: jukka.hirvonen@otso.fi

Osoite: Yrittäjäntie 2, 82500 Kitee

Pentti Heikkinen

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 044 7104 356

Sähköposti: pentti.heikkinen@otso.fi

Osoite: Seminaarinkatu 2, 87100 Kajaani

Sakari Hassinen

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 0400 199 878

Sähköposti: sakari.hassinen@otso.fi

Osoite: Olavinkatu 60 F 25, 57100 Savonlinna

Petri Hallikainen

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 4633 224

Sähköposti: petri.hallikainen@otso.fi

Osoite: Ukkolantie 18, 80130 Joensuu

Rauno Haanpää

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 050 3140 478

Sähköposti: rauno.haanpaa@otso.fi

Osoite: Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki

Asta Forsman

Asiakasvastaava

Palvelut: Metsäomaisuus, Puukauppa ja metsänhoito

Puhelin: 050 3303 844

Sähköposti: asta.forsman@otso.fi

Osoite: Kellokuja 1, 70460 Kuopio

Heino Ervasti

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 0400 287 499

Sähköposti: heino.ervasti@otso.fi

Osoite: Kitkantie 37A1, 93600 Kuusamo

Teemu Alatalo

Asiakasvastaava

Palvelut: Tiet ja sillat

Puhelin: 040 5367 464

Sähköposti: teemu.alatalo@otso.fi

Osoite: Kauppakatu 5, 95400 Tornio